Dom - Sprzedaż
lokalizacja: Rybczyzna
cena: 230 000 zł
nr oferty: 8451
typ obiektu: wolnostojący
pow. użytkowa: 48,0 m²
pow. działki: 1 000,0 m²
wymiary: 30x30
liczba pomieszczen: 3
stan techniczny: do zamieszkania
materiał budowlany: beton komórkowy
okna: PCV
kuchnia: aneks kuchenny
cena za m²: 4 792 zł
 
Polecamy Państwu malowniczo położony domek w turystycznej miejscowości Rybczyzna nad jeziorem Dręstwo.

Nieruchomość posadowiona jest na dwóch odrębnych działkach o łącznej powierzchni ok. 1000m2 (do każdej z nich jest oddzielny wjazd - możliwość oddzielenia). Prezentowany dom o powierzchni ok. 48m2+antresola oraz taras posiada murowaną konstrukcję z doprowadzeniem energii elektrycznej, wody (studnia głębinowa) i kanalizacji (szambo własne), a ogrzewany jest z kominka z rozprowadzeniem ciepła, dzięki czemu spokojnie może pełnić funkcje całorocznego. W budynku znajduje się salon z antresolą pełniącą funkcję sypialnianą, kuchnia ze spiżarką i piwniczką, odrębna sypialnia i łazienka z WC oraz natryskiem. W salonie znajduje się wyjście na obudowany taras. Domek znajduje się na końcu uliczki co gwarantuje prywatność, możliwość pełnej swobody i zażywania niezakłóconego relaksu.

Działka częściowo otoczona jest drzewami co zapewnia odrobinę cienia w upalne dni. Znajdują się na niej dodatkowo: budynek gospodarczy oraz drewniana wiata. Dla osób ceniących sobie możliwość uprawy ekologicznych, własnych warzyw i owoców, ogródek tam zlokalizowany będzie dodatkowym atutem.

Pobliskie jezioro (ok. 100m od działki) obfite jest w ryby co stanowić będzie nie lada gratkę dla zapalonych wędkarzy (możliwość cumowania łódki przy brzegu). W niedalekiej odległości od działki znajduje się również plaża z drewnianym pomostem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na żywo, by to miejsce stało się dla państwa idealną odskocznią od dnia codziennego.

 
 
 
Imię:   *
Nazwisko:   *
 
Telefon:  
Adres E-mail:   *
 
Treść wiadomości:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia.
 
 

back
 
zdjęcia

 
ZDJĘCIA

 
Drukuj bez zdjęć
dodaj do notesu