Dom - Sprzedaż
lokalizacja: Białystok / Jaroszówka
cena: 589 000 zł
nr oferty: 9267
typ obiektu: jednorodzinny
pow. użytkowa: 145,0 m²
pow. działki: 464,0 m²
wymiary: 20x23
rozpoczęcie budowy: 1985
stan prawny gruntu: AWZ (akt wł. ziemi)
liczba pomieszczen: 7
stan techniczny: do zamieszkania
materiał budowlany: mieszany
ogrzewanie: C.O. GAZOWE
balkon: jest
okna: PCV
kuchnia: widna - wejście z przedpokoju, jasna z oknem
cena za m²: 4 062 zł
 
Polecamy dom wolnostojący na prestiżowym osiedlu Jaroszówka.
Dom został wybudowany w 1985 roku w technologii mieszanej, a następnie utrzymywany był w bardzo dobrym stanie przez właścicieli. Ta niewątpliwa zaleta pozwoli nowym mieszkańcom na uniknięcie kosztownych remontów, gdyż nieruchomość jest bardzo zadbana i posiada wszelkie niezbędne udogodnienia.
W ostatnim czasie zostały zamontowane solary, co pozwala na zmniejszenie kosztów eksploatacji domu - ciepła woda pochodzi z tego właśnie źródła energii; poza sezonem grzewczym nie ma potrzeby włączania pieca gazowego.
Sam dom ogrzewany jest nowoczesnym piecem gazowym, a rachunki za gaz kształtują się na poziomie ok.4300 zł za rok.
Dach został niedawno wymieniony i obecnie pokryty jest nowoczesną blachodachówką.
Wnętrze, wykończone w przytulny i ciepły sposób, jest bardzo zadbane.
Dom ma powierzchnię ok.145 m2, trzy kondygnacje plus podpiwniczenie.
Po obu stronach głównej bryły znajdują się dwa garaże; posiadają one bramy automatyczne oraz okna, wychodzące na ogród; w jednym z nich znajduje się niewielki kanał, umożliwiający drobne naprawy auta oraz podłączona jest siła.
Z tyłu za domem rozciąga się przytulny ogródek, zagospodarowany trawnikiem. Można tam dostać się ścieżką wyłożoną kostką, lub wyjść bezpośrednio z salonu na drewniany taras. Ogród okolony jest dorodnymi tujami, które skutecznie chronią prywatność mieszkańców.
Posesja ogrodzona jest metalowym płotem, przed domem znalazło się miejsce na klimatyczną altankę oraz oczko wodne.
Piwnica : trzy pomieszczenia, w tym jedno z piecem gazowym.
Parter : wiatrołap, hall, kuchnia, sypialnia, salon, duża łazienka, wc. Spory salon wyposażony jest w klimatyczny kominek elektryczny. Łazienka to właściwie salon kąpielowy o powierzchni ponad 10 m2; oprócz praktycznego prysznica posiada też narożną wannę oraz dwie umywalki. Mieści się tam również pralka oraz typowa zabudowa łazienkowa. Dla komfortu użytkowania pomieszczenia, łazienka ta posiada okno, wychodzące na osłonięty od sąsiedzkich oczu ogród.
I piętro : trzy sypialnie (w tym jedna z garderobą), hall. Jedna z wygodnych sypialni posiada wyjście na balkon, druga na zabudowany taras.
Poddasze : dwie sypialnie, łazienka wraz z wc. Jedna z sypialni posiada wyjście na balkon, z którego rozciąga się widok na pobliski las.

Z uwagi na lokalizację, jak i specyfikę domu, sprawdzi się on zwłaszcza jako miejsce dla rodziny z dziećmi - okolica jest spokojna, sąsiedzi przyjaźni. W pobliżu znajduje się osiedlowy plac zabaw, niemal za płotem rozciąga się las. Do komunikacji miejskiej wystarczy zaledwie piętnastominutowy spacer przez bezpieczne osiedle, na którym znajdziemy również sklepy, szkołę, przychodnię czy aptekę. Nieco dalej znajdziemy centrum handlowe z dużym marketem Carrefour, szkołę podstawową nr 32, cieszącą się dobrą opinią czy też przedszkole.
Zapraszamy!

 
 
 
Imię:   *
Nazwisko:   *
 
Telefon:  
Adres E-mail:   *
 
Treść wiadomości:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia.
 
 

back
 
zdjęcia

 
ZDJĘCIA

 
Drukuj bez zdjęć
dodaj do notesu