zamknijdrukuj
Logo
Dom - Sprzedaż
lokalizacja: Grabówka
cena: 699 000 zł
nr oferty: 12615
typ obiektu: segment środkowy
pow. użytkowa: 123,3 m²
pow. działki: 170,0 m²
wymiary: 7x24
rozpoczęcie budowy: 2026
liczba pomieszczen: 0
stan techniczny: do wykończenia
ogrzewanie: pompa ciepła
cena za m²: 5 669 zł
 
Polecamy nieruchomość w miejscowości Grabówka.
Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej(segment środkowy) o powierzchni 123,31m2. Nieruchomość w stanie deweloperskim.
Rozkład według projektu:
PARTER: salon(13,2m2), jadalnia(9m2), kuchnia(4,8m2), schody(2,8m2), korytarz(5,7m2), łazienka( 4,2m2) wiatrołap(4,6m2), garaż(16,7m2) Razem: 61,23m2
PIĘTRO: cztery pokoje(15,1m2; 12,5m2; 11,8m2; 10,5m2) łazienka(4,6m2), schody(2,5m2), korytarz(4,9m2) Razem 62,08m2
Dom położony jest na działce o powierzchni 170m2. Nieruchomość posiada garaż oraz miejsce postojowe przed budynkiem. Media miejskie, ogrzewanie pompą ciepła oraz przygotowanie pod fotowoltaikę.
Osiedle położone w otulinie lasów, przystanek w odległości około 300m.
ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ

 
 
 
Imię: *
Nazwisko: *
 
Telefon:
Adres E-mail: *
 
Treść wiadomości:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia.
 
 

back
 
zdjęcia

 
ZDJĘCIA

 
Drukuj bez zdjęć
dodaj do notesu