Dom - Sprzedaż
lokalizacja: Kleosin
cena: 890 000 zł
nr oferty: 10297
typ obiektu: jednorodzinny
pow. użytkowa: 210,0 m²
pow. działki: 790,0 m²
rozpoczęcie budowy: 1980
liczba pomieszczen: 8
stan techniczny: do odświeżenia
materiał budowlany: cegła
ogrzewanie: centralne
balkon: taras
okna: PCV
cena za m²: 4 238 zł
 
TYLKO U NAS!!!
Jeżeli szukasz domu w dobrej lokalizacji, z pełną infrastrukturą, który mógłby spełnić oczekiwania dużej rodziny , a nawet dwóch rodzin to zapraszam do zapoznania się z tą ofertą!
Oferujemy dom wolnostojący zlokalizowany w popularnej miejscowości Kleosin. Jest to podmiejska miejscowość tuż przy granicy miasta Białystok.
Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym wybudowanym w latach 80-tych, o powierzchni ponad 210 m2 .
Budynek składa się z 3 kondygnacji naziemnych i podpiwniczenia.
Usytuowany jest na działce o powierzchni 790 m2 z pełną infrastrukturą techniczną
W swojej historii budynek dwukrotnie przeszedł remont co sprawia, że dom jest dobrze utrzymany. W tym czasie został wymieniony dach, zaadaptowane poddasze, wykonano dodatkowe docieplenie i nową elewację. Budynek otrzymał nową stolarkę okienną i drzwiową. Częściowo została wymieniona instalacja elektryczna, grzejniki, dodano instalację alarmową.

ROZKŁAD BUDYNKU:
Parter: przestronny wiatrołap wyposażony w duża szafę w zabudowie stałej z lutrami, hol, kuchnia wyposażona w zabudowę stała wykonaną z drewna z pełnym sprzętem AGD, duży salon z częścią jadalnianą i wyjściem na okalający dom taras, gabinet, łazienka (po kapitalnym remoncie, wykończona w jasnych tonacjach)
Piętro: hol, 3 duże ustawne sypialnie z dostępem do tarasu, łazienka (wymaga remontu)
Poddasze : hol, 3 duże sypialnie, w tym jedna z pakowną garderobą, łazienka (ta kondygnacja została wykończona w 2000 r.)
Budynek w całości podpiwniczony : kotłownia (dwa kotły: gazowy i tradycyjny), pomieszczenie gospodarcze, pralnia, garaż z nową bramą uchylną wraz z napędem.
Budynek czyściutki, dobrze utrzymany. Podłogi wykończone w wysokiej klasy dębowe parkiety.
Na posesji znajduje się również dodatkowy budynek, który po dokonaniu remontu i ewentualnej modernizacji może spełnić funkcję budynku mieszkalnego.
Nieruchomość jest dobrym rozwiązaniem dla dużej rodziny, dwóch rodzin bowiem można dopasować kondygnację do dwóch (trzech) niezależnych lokai mieszkalnych. Ponadto dodatkowy budynek na posesji pozwoli wygospodarować jeszcze jedno miejsce do zamieszkania.
Nieruchomość również może być dobrym rozwiązaniem dla Inwestorów.
Nieruchomość położna wśród istniejącej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dostęp do działki stanowią drogi utwardzone. Pełne media zostały podłączone do budynku głównego, zaś do budynku dodatkowego: woda i kanalizacja.
Kleosin jest wspaniale skomunikowany z centrum miasta Białystok, jak i innymi jego dzielnicami dzięki nowej Trasie Niepodległości.
W pobliżu znajdziemy sklepy spożywcze, ogrodniczy, aptekę, przychodnię, market, przedszkole i szkołę, kościół.
Dostęp do Miejskiej Komunikacji (ok 5 min. )
Serdecznie zapraszam do bliższego zapoznania się nieruchomością

 
 
 
Imię:   *
Nazwisko:   *
 
Telefon:  
Adres E-mail:   *
 
Treść wiadomości:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia.
 
 

back
 
zdjęcia

 
ZDJĘCIA

 
Drukuj bez zdjęć
dodaj do notesu