O FIRMIE

 

Agencja Nieruchomości Agema ma siedzibę w Białymstoku przy Al. Piłsudskiego 36 lok. 27. Zakres naszego działania obejmuje teren Białegostoku, jak również całe województwo podlaskie.

Już od ponad 20 lat specjalizujemy się w pośrednictwie w transakcjach kupna / sprzedaży mieszkań, domów i działek, zajmujemy się też wynajmem mieszkań, lokali i budynków. Zapewniamy też bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu. Współpracujemy z najlepszymi bankami udzielającymi kredytów hipotecznych.

Naszą firmę cechuje profesjonalizm, doświadczenie i wysoka kultura obsługi Klienta, jak również duża elastyczność w kontaktach z Klientami, którym staramy się przedstawić najbardziej korzystne oferty kierując się zarówno preferencjami, jak i możliwościami stron zainteresowanych. Staramy się sprostać wszelkim przedstawianym nam oczekiwaniom.

Oferujemy kompleksową obsługę transakcji przy sprzedaży i kupnie nieruchomości. Z naszymi Klientami jesteśmy na każdym etapie dokonywania transakcji.

Gwarantujemy poufność i kompleksowość przeprowadzonych transakcji. Nasz zespół poradzi sobie z każdym wyzwaniem. We współpracy z Klientami ogromną wagę przywiązujemy do rzetelnego i uczciwego wykonywania zleconych zadań, co stanowi trwałą podstawę wzajemnego zaufania jakim nas obdarzają.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami. W razie jakichkolwiek niejasności służymy informacją.

Zespół Agencji Agema.