Działka - Sprzedaż
lokalizacja: Burzyn
cena: 300 000 zł
nr oferty: 10693
rodzaj: rolna
pow. działki: 8 580,0 m²
wymiary: 41/240/37/227
przeznaczenie: brak
uzbrojenie: Prąd: w ulicy, Woda: w drodze
kształt: prostokąt
cena za m²: 35 zł
 
BURZYN - MALOWNICZO POŁOŻONA DZIAŁKA NAD BIEBRZĄ
Nieruchomość znajduje się w miejscowości Burzyn, gm. Jedwabne, powiat łomżyński. Działka jest pięknie położona. Od ulicy równy teren, a w połowie działki jest lekka skarpa, co sprawia, że rozpościera się z niej widok na rzekę Biebrzę i Biebrzański Park Narodowy. Sama działka leży w Otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego i dochodzi do rzeki Biebrzy (nieruchomość posiada 37m linii brzegowej).
Powierzchnia działki 0,8580ha;
Cena: 300.000zł;
Wymiary: 41/240/37/227;
Uzbrojenie: prąd, woda;
Dostęp do gminnej drogi publicznej - ulicy Biebrzańskiej.
Po drugiej stronie rzeki Biebrzy rozpościera się Biebrzański Park Narodowy, Obejmuje on swym zasięgiem niemal całą Dolinę Biebrzy. Chroni największe w Środkowej Europie bagna i torfowiska o unikatowej w skali Europy, a nawet świata, faunie i florze. Stanowi jedną z najcenniejszych ostoi naszych ptaków oraz najważniejszą ostoję łosia w Polsce. Dodatkowo Dolina Biebrzy została włączona do sieci Natura 2000. Na tym terenie wyznaczono Obszar Specjalnej Ochrony Ptaków i Specjalny Obszar Ochrony Siedlisk. W ramach sieci Natura 2000, jest również Ostoja Biebrzańska, która obejmuje rozległy fragment Kotliny Biebrzańskiej, od ujścia Sidry po Narew. Ostoja Biebrzańska jest najważniejszą w Polsce i Unii Europejskiej ostoją wodniczki i orlika grubodziobego.
Zakup działki w tym miejscu, to istna perełka. Na rynku jest już coraz mniej ofert kupna nieruchomości z linią brzegową Biebrzy.
Istnieje możliwość uzyskania w tym miejscu warunków zabudowy na dom. W najbliższym sąsiedztwie jest przeważająca zabudowa siedliskowa, oraz pojedyncze domy w zabudowie jednorodzinnej. Obecnie jest to grunt rolny (klasy ziemi: RIVb, RV, ŁV, N).
Oferta jest skierowana nie tylko do rolników. Dla osób niebędących rolnikami, przy zakupie gruntu rolnego w przedziale pow. 3000m2 do 1ha - wymagana jest dodatkowo umowa warunkowa sprzedaży i prawo pierwokupu Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.
Jeżeli marzysz o tym, by zamieszkać, lub mieć swoje miejsce wypadowe na wakacje lub weekendy, nad rzeką Biebrzą - to jest to oferta dla Ciebie. Znajdziesz tu ciszę i spokój, wśród natury, która często będzie podchodziła pod okna wymarzonego domu. Jest to niewątpliwie unikatowe miejsce w skali nie tylko tego regionu, ale i Polski.
Gorąco polecam i zapraszam do kontaktu telefonicznego w celu prezentacji oferty w terenie.
Przy tej ofercie istnieje możliwość prezentacji zdalnej. 
 
 
Imię:   *
Nazwisko:   *
 
Telefon:  
Adres E-mail:   *
 
Treść wiadomości:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia.
 
 

back
 
zdjęcia

 
ZDJĘCIA

 
Drukuj bez zdjęć
dodaj do notesu