Działka - Sprzedaż
lokalizacja: Skrodzkie
cena: 63 657 zł
nr oferty: 11116
rodzaj: rolna
pow. działki: 643,0 m²
wymiary: 16,8/35,6/20/34
przeznaczenie: brak
uzbrojenie: Prąd: w ulicy
kształt: trapez
cena za m²: 99 zł
 
REZERWACJA OFERTY!!!!
Odkryj piękno natury na własnej działce nad jeziorem Rajgrodzkim.
Szukasz idealnej nieruchomości położonej Pojezierzu Rajgrodzkim, gdzie możesz odpocząć w otoczeniu natury i spędzić czas nad jeziorem?
Sprzedajemy nieruchomość gruntową o powierzchni 643 m2, położoną w malowniczej wsi Skrodzkie, w gminie Rajgród, powiecie grajewskim, województwo podlaskie.
Ta działka położona jest na uboczu, wśród domów jednorodzinnych, rekreacyjnych oraz siedlisk, ale jednocześnie posiada łatwy dostęp do drogi publicznej. Dzięki temu możesz cieszyć się prywatnością i spokojem, jednocześnie nie rezygnując z wygody i komfortu, których potrzebujesz na co dzień.
Wspomniany już dostęp do drogi publicznej zapewni Tobie łatwy i szybki dojazd w każdym kierunku. Sieć teletechniczna oraz prąd w drodze, umożliwią Ci dostęp do podstawowych mediów. Jednak to nie wszystko co ta nieruchomość ma do zaoferowania - działka położona jest jedynie 100 metrów od Jeziora Rajgrodzkiego a powierzchnia działki jest wystarczająca, by spełnić Twoje marzenie o domu w pobliżu jeziora (istnieje możliwość uzyskania warunków zabudowy). Dzięki temu będziesz mieć możliwość cieszenia się pięknem natury każdego dnia, gdzie do snu będzie Cię kołysał szum fal, a w dzień poczujesz przyjemny chłód wody. Umiejscowienie przedmiotowej nieruchomości przy Jeziorze Rajgrodzkim i na obszarze chronionego krajobrazu "Pojezierze Rajgrodzkie", to idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych, wędkarzy oraz turystów szukających relaksu na łonie natury.
Nie czekaj zatem dłużej, ta nieruchomość jest dostępna w cenie 99zł/m2. Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji i zainwestuj w swój kawałek raju na ziemi już dziś.
Więcej informacji pod telefonem.
Oferta jest objęta klauzulą wyłączności.

 
 
 
Imię:   *
Nazwisko:   *
 
Telefon:  
Adres E-mail:   *
 
Treść wiadomości:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia.
 
 

back
 
zdjęcia

 
ZDJĘCIA

 
Drukuj bez zdjęć
dodaj do notesu