Działka - Sprzedaż
lokalizacja: Dobrzyniewo Duże / Nowe Aleksandrowo
cena: 299 000 zł
nr oferty: 11410
rodzaj: rolna z prawem zabudowy
pow. działki: 1 257,0 m²
wymiary: 23/50
przeznaczenie: są aktualne warunki zabudowy
uzbrojenie: Gaz: w ulicy, Prąd: w ulicy, Kanalizacja: w ulicy, Woda: w ulicy
kształt: prostokąt
cena za m²: 238 zł
 
NOWE ALEKSANDROWO - Droga do wymarzonego domu zaczyna się właśnie tutaj - wybierz swoją działkę już dziś!
Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą nieruchomości gruntowych w malowniczym Nowym Aleksandrowie, położonym zaledwie 12 km od serca Białegostoku. Ta urokliwa działka o powierzchniach: 1257m2 oferuje niezrównane możliwości dla tych, którzy marzą o własnym, wymarzonym domu.
Co sprawia, że ta działka jest tak wyjątkowe? Przede wszystkim położona jest za ostatnimi zabudowaniami wsi, co gwarantuje ciszę i spokój, jakich trudno szukać w innych lokalizacjach. Właśnie tu, w malowniczym Nowym Aleksandrowie, poczujesz magię spokojnej wsi, a jednocześnie będziesz miał bliskość dużego miasta.
Jeśli marzysz o własnym domu, gdzie przestrzeń jest luksusem, to te działki spełnią Twoje marzenia.
Działka ma dostęp do wygodnej drogi asfaltowej, gdzie przy ostatnich zabudowaniach zapewniony jest dostęp do mediów,. Pełne media znajdują się ok 70mb od działki. Ta przestronna parcela daje Ci z jednej strony możliwość wybudowania idealnego domu dla Twojej rodziny, a z drugiej perspektywę cieszenia się prywatnością w otoczeniu pięknej przyrody. Dzięki wydanym warunkom zabudowy na dom jednorodzinny, nie musisz ograniczać swojej kreatywności - projektuj zgodnie z marzeniami!
To idealny wybór dla osób, które pragną większej prywatności i cenią kontakt z naturą. Wiele osób marzy o tym, aby mieć swoje własne królestwo, gdzie cisza i spokój są na porządku dziennym, a otaczający krajobraz zachęca do wyciszenia i relaksu. Ta nieruchomość to prawdziwa okazja dla tych, którzy chcą skorzystać z konkurencyjnej ceny, nie rezygnując z przestrzeni i potencjału.
Atrakcyjności dodaje położenie wsi Nowe Aleksandrowo względem Białegostoku. Miejscowość oddalona jest jedynie 12 km od centrum Białegostoku, daje to możliwość dostępu do wszelkich udogodnień i atrakcji miasta. Zaledwie 4,5 km dzieli te działki od granic Białegostoku i północnej obwodnicy, co sprawia, że są one dobrze skomunikowane z innymi rejonami miasta oraz trasami wylotowymi z Białegostoku we wszystkich kierunkach. Warto zaznaczyć, że wszystkie działki posiadają wydane warunki zabudowy na domy w zabudowie jednorodzinnej.
Nie zwlekaj, masz możliwość zakupienia tej parceli, spełniając swoje najskrytsze marzenia o idealnym domu i ciesz się życiem w pięknym i spokojnym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w pobliżu wszystkich udogodnień. To jest okazja, której nie możesz przegapić!
Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji oferty w terenie!!!
 
 
 
Imię:   *
Nazwisko:   *
 
Telefon:  
Adres E-mail:   *
 
Treść wiadomości:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia.
 
 

back
 
zdjęcia

 
ZDJĘCIA

 
Drukuj bez zdjęć
dodaj do notesu