Działka - Sprzedaż
lokalizacja: Pawełki
cena: 125 000 zł
nr oferty: 11418
rodzaj: rolna
pow. działki: 8 300,0 m²
wymiary: 90x91,5
przeznaczenie: brak
uzbrojenie: Prąd: w ulicy
kształt: romb
cena za m²: 15 zł
 
DZIAŁKA ROLNA Z MOŻLIWOŚCIĄ ZABUDOWY ZAGRODOWEJ
położona w Pawełkach-Kolonii gm. Sokółka
POWIERZCHNIA: 8300m2,
WYMIARY: 90x91,5
MEDIA: prąd, sieć teletechniczna
Nieruchomość gruntowa położona jest wśród malowniczych terenów wiejskich powiatu Sokólskiego, na pograniczu dwóch gmin: Sokółka i Wierzchlesie. I dealnie nadaje się na gospodarstwo wraz z siedliskiem. Obrębowo położona jest w miejscowości Pawełki-Kolonia, obok wsi Brzozowy Hrud.
Działka od strony drogi częściowo porośnięta jest starym sadem i sporymi samosiejkami, co sprawia, że dom, który można tu wybudować, będzie posadowiony w otoczeniu zieleni. Z tyłu teren jest wyrównany, lekko pochylony i cały czas uprawiany - idealne miejsce na ogród, lub plantację, np drzewek, czy krzewów owocowych. Klasyfikacja gruntów na przedmiotowej działce: Br, Ps, RV.
Nieruchomość przeznaczona jest dla osoby, która jest rolnikiem, lub takiej, która ma zamiar nim zostać. Na tym terenie można się starać o warunki zabudowy zagrodowej, gdyż działka położona jest wśród innych gospodarstw. W tym celu wystarczy mieć (wraz z tą działką) - hektar ziemi rolnej w danej gminie lub sąsiedniej.
Odległość od granic Białegostoku - to 35 km od strony Supraśla, lub 40 km. od strony Czarnej Białostockiej . Do sokółki jest zaledwie 10 km,
Działka godna polecenia ze względu na walory przyrodnicze, piękne widoki oraz potencjał rolniczy.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego, w celu umówienia się na prezentację nieruchomości w terenie!
Można również samodzielnie podjechać i obejrzeć nieruchomość. Wystarczy kliknąć w link: https://goo.gl/maps/zzAh8znDnpCubEYY7
 
 
 
Imię:   *
Nazwisko:   *
 
Telefon:  
Adres E-mail:   *
 
Treść wiadomości:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia.
 
 

back
 
zdjęcia

 
ZDJĘCIA

 
Drukuj bez zdjęć
dodaj do notesu