Dom - Sprzedaż
lokalizacja: Wasilków / Wasilków
cena: 359 000 zł
nr oferty: 11461
typ obiektu: wolnostojący
pow. użytkowa: 80,0 m²
pow. działki: 1 112,0 m²
wymiary: 12,7x87,8
liczba pomieszczen: 3
stan techniczny: do remontu
okna: drewniane
cena za m²: 4 488 zł
 
Działka, zabudowana domem wolnostojącym do remontu, w Wasilkowie - OKAZJA!!!
Szukasz swojego miejsca do życia? A może marzysz o nieruchomości, która będzie w stanie zaspokoić Twoje potrzeby oraz spełnić wymagania Twojej rodziny?
Pozwól nam przedstawić nieruchomość położoną w Wasilkowie, przy ul. Nowej 10. Znajduje się ona w spokojnym, bezpiecznym miejscu na obrzeżach miasta, wśród domów jednorodzinnych. Zabudowana jest drewnianym domem wolnostojącym (o pow. ok. 80m2), do kapitalnego remontu i innymi budynkami gospodarczymi w głębi działki. Istnieje możliwość rozbudowy, nadbudowy, czy przebudowy obecnych budynków.
Sama działka ma powierzchnię aż 1112m2. To nie tylko sporo miejsca na wymarzony dom, ale również przestrzeń na ogród, sad, czy altanę. Dzięki szerokiej gamie możliwości, z pewnością znajdziesz sposób na to, aby cieszyć się urokami tej nieruchomości na świeżym powietrzu. Dodatkowo działka jest ogrodzona, co zwiększa Twoje poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Działka, choć wąska (szerokość od ulicy, to niecałe 13 metrów) to jest już częściowo zagospodarowana, ma już sporo nasadzeń, m.in.: drzewa i krzewy owocowe.
Warto zaznaczyć, że dom wymaga remontu, ale d zięki temu zyskujesz możliwość kreatywnego planowania i aranżacji przestrzeni według własnych potrzeb i upodobań. P o przeprowadzeniu prac modernizacyjnych i zaprojektowaniu wymarzonej przestrzeni, dom stanie się idealnym miejscem do życia dla całej rodziny.
Budynki gospodarcze, które znajdują się na nieruchomości, można wykorzystać, np.: jako garaż, miejsce do przechowywania narzędzi ogrodowych, czy innych rzeczy, co przy sporej działce jest niezwykle wygodne.
Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej i wszystkich mediów, co zwiększa jej funkcjonalność i ułatwia codzienne życie.

Atrakcyjna cena, bo tylko 359 000 złotych, to niewątpliwie kolejny argument za zakupem tej nieruchomości. Dlatego nie czekaj i zainwestuj w swoją przyszłość już dziś!
Skontaktuj się z nami już teraz, aby umówić się na prezentację nieruchomości.
Oferta objęta klauzulą wyłączności.

 
 
 
Imię:   *
Nazwisko:   *
 
Telefon:  
Adres E-mail:   *
 
Treść wiadomości:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia.
 
 

back
 
zdjęcia

 
ZDJĘCIA

 
Drukuj bez zdjęć
dodaj do notesu