Dom - Wynajem
lokalizacja: Białystok / Zawady
czynsz: 2 000 zł
nr oferty: 11482
pow. użytkowa: 81,9 m²
pow. działki: 960,0 m²
stan techniczny: do zamieszkania
 
Proponujemy do najmu atrakcyjną nieruchomość, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających najemców.
Proponujemy kilka opcji najmu, zatem zapraszam do zapoznania się z ta ofertą!!!
Do najmu przedstawiamy nieruchomość stanowiącą część domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o pow ok 960 m2 znajdującą się w Białymstoku na osiedlu Zawady.
Budynek mieszkalny składa się z trzech kondygnacji : piwnica z garażem dwustanowiskowym. parter oraz poddasze (każda kondygnacja ok 115 m2 )
Przedmiotem najmu jest poddasze o powierzchni 113,90 m2

Rozkład pomieszczeń:
PIWNICA: kotłownia, dwa pomieszczenia gospodarcze, łazienka, garaż o pow. 44,7 m2
PARTER: wiatrołap, pokój dzienny o pow. ponad 30 m2 wyposażony w kominek, półotwarta kuchnia w pełni umeblowana i zawierając sprzęt AGD, połączona z jadalnią, dwie samodzielne sypialnie, duża łazienka wyposażona w wannę z hydromasażem oraz kabinę prysznicową oraz pralnia.
Tam znajdziemy gustownie wyposażone wnętrza. Liczne szafy dostarczą mnóstwo miejsca do przechowywania, a malownicza łazienka dostarczy wieczornego relaksu.
PODDASZE: pokój połączony z aneksem kuchennym, dwie oddzielne sypialnie, łazienka. Tam uroku dodają łukowate okna oraz przestrzeń. Salon połączony z wyposażonym aneksem kuchennym pozwala na samodzielne wykorzystanie tej części domu.
Wszystkie pomieszczenia są starannie wykończone i umeblowane.
Budynek jest wyposażony we wszystkie instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa i alarmowa.
Ogrzewanie: samodzielna kotłownia zasilana kotłem gazowym, zaś ciepłą wodę użytkową dostarcza zasobnik ciepłej wody.
budynek mieszkalny otacza pięknie zagospodarowana działka, która zachęca do odpoczynku i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Teren ogrodzony.
Dojazd do nieruchomości wyłącznie drogą utwardzoną. Położenie nieruchomości sprawia, że dojazd do centrum miasta jest szybki i bez utrudnień.
Przedmiot najmu: poddasze o pow. 113,90 m2/81,90 m2 - czynsz najmu 2000 zł /miesięcznie plus opłaty za ogrzewane, wodę i energię elektryczną według zużycia proporcjonalnie do posiadanej powierzchni

Wymagana kaucja 3000 zł
Właściciel wyklucza zwierzęta.
Najem w trybie najmu okazjonalnego

Istnieje również opcja najmu większej powierzchni:
1/ Czynsz najmu za całą nieruchomość (piwnica , parter, poddasze) to zaledwie 5000 zł /miesięcznie plus opłaty za ogrzewane, wodę i energię elektryczną według zużycia.

2/ parter plus piwnica o łącznej powierzchni 231 m2 - czynsz najmu 3500 zł /miesięcznie plus opłaty za ogrzewane, wodę i energię elektryczną według zużycia proporcjonalnie do posiadanej powierzchni


Zapraszam do zapoznania się tą ofertą przy prezentacji !

 
 
 
Imię:   *
Nazwisko:   *
 
Telefon:  
Adres E-mail:   *
 
Treść wiadomości:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia.
 
 

back
 
zdjęcia

 
ZDJĘCIA

 
Drukuj bez zdjęć
dodaj do notesu