Dom - Sprzedaż
lokalizacja: Białystok / Przemysłowe
cena: 475 000 zł
nr oferty: 11489
typ obiektu: bliźniak
pow. użytkowa: 100,0 m²
pow. działki: 309,0 m²
wymiary: 10/31
liczba pomieszczen: 4
stan techniczny: do remontu
materiał budowlany: murowana
ogrzewanie: C.O. GAZOWE, C.O. WĘGLOWE
cena za m²: 4 750 zł
 
OFERTA WSTRZYMANA
Dom w cenie mieszkania? Teraz to możliwe!
Mamy dla Ciebie około 100-metrowy dom wolnostojący w zabudowie bliźniaczej, posadowiony działce o powierzchni 309m2. Nieruchomość można wyremontować od razu, lub aranżować przestrzeń stoponiowo, nadając mu indywidualnego charakteru i stylu.
Na parterze znajduje się strefa dzienna: salon, kuchnia z bokówką oraz łazienka. Na piętrze są dwie niezależne sypialnie (w tym jedna z wyjściem na balkon) oraz dodatkowa łazienka.
Dom jest częściowo podpiwniczony, co oznacza dodatkową przestrzeń do przechowywania. W podwórzu znajdują się zabudowania gospodarcze oraz garaż.
Dom znajduje się w głębi osiedla Przemysłowe w Białymstoku przy ul. Przejściowej w otoczeniu domów z lat 60-80-tych ubiegłego wieku. Dodatkowo bliskość przystanków komunikacji miejskiej przy ulicach Plażowej i Baranowickiej oraz szybki dostęp do tras wylotowych z miasta to ogromny atut tego miejsca.
To nie tylko dom, to inwestycja w jakość życia. Cena jak za mieszkanie, a przestrzeń i prywatność domu - niewątpliwie to jest okazja której nie możesz przegapić. To szansa na posiadanie własnego "M" z prywatnym ogrodem.
TO WIĘCEJ NIŻ NIERUCHOMOŚĆ - TO POCZĄTEK NOWEGO ROZDZIAŁU W TWOIM ŻYCIU.
 
 
 
Imię:   *
Nazwisko:   *
 
Telefon:  
Adres E-mail:   *
 
Treść wiadomości:
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe do wypełnienia.
 
 

back
 
zdjęcia

 
ZDJĘCIA

 
Drukuj bez zdjęć
dodaj do notesu